Svatební focení

www.svatbafoto.cz – náš svatební web

Svatební fotografka+svatební fotograf
Vaši svatební fotografové Olomouc

Naši práci můžete sledovat na YouTube, Facebooku a Instagramu

Fotograf a fotografka na svatbu. Pokud máte zájem o naše svatební focení, tak vhodná doba pro rezervace na následující svatební sezónu je obvykle s ročním předstihem. Zarezervujte si včas své svatební focení. Výhodou našeho svatebního focení je přítomnost dvou fotografů v ceně, kdy každý fotí z jiné perspektivy, což utváří ucelený pohled na svatební den. Právě proto, že jeden svatební fotograf není schopen nabídnout stejnou službu jako dva svatební fotografové, fotící ze dvou perspektiv a protože se snažíme nabídnout našim zákazníkům maximální kvalitu, tak svatební focení realizujeme vždy ve dvou. Nabízíme svatební focení v lokalitách Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Uničov, Litovel, Brno, Ostrava, Praha odkud nás zákazníci oslovují nejčastěji, ale naše stavební focení realizujeme po celé ČR, ale i v zahraničí. Každý svatební fotograf má svůj osobitý styl a proto je vhodné seznámit se důkladně s tímto stylem a rovněž doporučujeme před výběrem svatebního fotografa osobní setkání.
Součástí našich nabízených služeb je mimo focení, rovněž svatební video, ze kterého připravujeme svatební klip, dále fotokoutek, mobilní fotoateliér, fotobudka včetně obsluhy s okamžitým tiskem fotografií a mnoho dalších služeb pro Váš velký den.

V případě, že máte zájem o další informace, tak nám prosím napište na uvedený e-mail termín Vaší svatby, lokalitu, přibližný počet osob na svatbě a my ověříme dostupnost termínu a obratem Vám zašleme svatební fotobalíčky, které naleznete v sekci ceník.

Svatební fotograf
svatební fotograf Prostějov
Svatební fotograf Přerov
Svatební fotograf
Svatební focení
focení svatby

Další informace o focení svateb najdete na našem svatebním webu.
Svatební fotograf + svatební fotografka
Vaši svatební fotografové.
http://www.svatbafoto.cz