Glamour, Boudoir

Glamour a boudoir focení si obvykle volí ženy, které si chtějí dopřát jedinečný zážitek krásné portrétní fotografie a nebo potěšit svého partnera. Tato focení je možné fotit samostatně, případně v kombinaci s těhotenským focením. Glamour, boudoir je možné fotit v našem ateliéru, v libovolném exteriéru, ale je možné i ve Vašem domově tak, aby výsledná fotografie vznikala ve Vašem přirozeném prostředí. Z tohoto focení je možné následně připravit fotoobrazy a fotoplátna.
V případě, že máte zájem o umělecké fotografie ve stylu boudoir, glamour, které se fotí obvykle v prádle a nebo se zakrytými citlivými partiemi, tak nám to rovněž oznamte předem, abychom vhodně připravili ateliér. K těmto fotografiím ve spodním prádle, body atd. je možná kombinace s dalšími doplňky, jako klobouky, krátké dámské bundy atd. a je možné kombinovat s dámskou obuví na vysokém podpatku atd.


Jedná se o focení, které má zaznamenat ženskou krásu.

Rozhodujícím prvkem glamour focení je hra se světlem a stínem, která má zvýraznit určité artefakty ženského těla a jiné naopak vhodně skrýt. Má se jednat o oslavu krásy těla a osobnosti.