Ceník

Ceník fotografických služeb

Kvalitní rodinné fotografie jsou tou nejkrásnější trvalou vzpomínkou, jejichž hodnota se s postupujícím časem stává nevyčíslitelnou. 

Novorozenecké focení miminek a novorozenců/ Newborn fotoateliér/

Délka focení 2-4 hodiny dle zvoleného balíčku.
Focení je vhodné objednat s dostatečným předstihem již během těhotenství, abychom Vám mohli nabídnout požadovaný termín. Všem dlouhodobě objednaným zákazníkům v takovém případě garantujeme, že pokud se původní termín porodu změní, tak Vám nabídneme termín jiný , aby byl mezi 5-15 dnem věku dítěte. Nejvhodnější doba focení je do 14. dní od porodu, protože v tomto období děti ještě velmi často spí a dají se vhodně polohovat. Jednotlivé fotobalíčky se liší množstvím fotografií, ale především délkou focení, která nám umožňuje využít maximálně naše možnosti a kreativitu. Čím delší časový prostor na focení máme, tím více pozic, pozadí, dekorací jsme schopni připravit pro galerii k výběru, ale rovněž rozšířit tento výběr o spící a koukací fotografie, ale i detaily a první emoce dítěte + fotografie zpracované pod označením Art.

Ke všem newborn fotobalíčkům je možné doobjednat videoklip.

Balíček STANDARD/pouze miminko,bez tisku fotografií/…….2 800.-

8 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení,2 ks z vybraných fotografií budou převedeny do čb,1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky. Délka focení cca 2 hodiny.

Balíček EXCLUSIVE/s tiskem fotografií+ fotografie s rodiči, sourozenci/…….3 500.-


15 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení
z toho foto miminko + foto miminko s rodiči + 4 ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky. 15 ks fotografií 13*18 tisk
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Délka focení cca 2,5hodiny.

K našim prémiovým fotobalíčkům samozřejmě patří i prémiové zpracování fotografií tak, aby došlo k zachování struktury pleti, ale odstranění všech aktuálně viditelných nedostatků na pleti.

Balíček Gold……………………………………………………. 4 999,-
/s tiskem fotografií+fotografie s rodiči, sourozenci/

25 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, prarodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení + 8ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované + 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky ,25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem, mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení 3 hodiny.

Balíček Gold plus……………………………………………………. 9 999,-
/s tiskem fotografií+fotografie s rodiči, sourozenci, prarodiči/

Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Následně Vám z vybraných newborn případně těhotenských fotografií vytvoříme fotoklip s porodními údaji dítěte, podbarvený vhodnou hudbou, který bude ve Full HD rozlišení a poměru 16:9, který je jedinečnou památkou a který je možné následně prezentovat na Tv, počítači, ale i všech mobilních zařízeních.
Délka focení 2-3 hodiny.
50 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, prarodiči, sourozenci. U tohoto focení mohou na posledních cca 30 min přijít i prarodiče, protože společné fotografie vnoučátek a prarodičů jsou opravdu jedinečným spojením a pro rodinná alba bývají opravdu jedinečné. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení + 8ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované + 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, 50 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem, mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení.

Balíček Diamant………………………….9 999.-
/s tiskem fotografií+videoklip/

25 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, prarodiči sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení, 8ks  z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované, 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky ,25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení cca 4 hodiny.
+

Video klip o délce 4-5 min. ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum a čas narození, míra, váha atd./, dále některé fotografie z newborn focení, pokud jste u nás absolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení, krátké video sekvence z průběhu newborn focení a další důležité momenty.  Vše podbarveno vhodnou hudbou.

Balíček TOP 19 999.- /s tiskem fotografií, fotoklip, videoklip, Art i Fine Art fotografie, fotoplátno 40*60cm/

Tento maximální balíček nabízí obvykle velké množství pozadí, včetně speciálních variant, které je nutné zpracovat v postprodukci. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Dále nabízí několik jedinečných fotografií varianty Art, případně Fine Art. Následně Vám z některých vybraných případně těhotenských fotografií vytvoříme fotoklip s porodními údaji dítěte, podbarvený vhodnou hudbou, který bude ve Full HD nebo 4K rozlišení a poměru 16:9, který je jedinečnou památkou a který je možné následně prezentovat na Tv, počítači, ale i všech mobilních zařízeních. Video klip je opravdu jedinečnou památkou o délce cca 5 min. ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum a čas narození, míra, váha atd./, dále fotografie z newborn focení, pokud jste u nás absolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení, krátké video sekvence z průběhu newborn focení a další důležité momenty.  Vše podbarveno vhodnou hudbou. Jedná se o podobně zpracovaný klip, jako v posledních letech tolik oblíbený svatební klip, takže je opravdu jedinečnou památkou. 50 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, prarodiči, sourozenci. U tohoto focení mohou na posledních cca 30 min přijít i prarodiče, protože společné fotografie vnoučátek a prarodičů jsou opravdu jedinečným spojením a pro rodinná alba bývají opravdu jedinečné. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení + 8ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované + 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, 50 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem, mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování. Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Délka focení 3-4 hodiny.

Balíček Gold, Gold plus a diamant nabízejí jedno zásadní rozšíření.
V rámci těchto fotobalíčků Vám zpracujeme některé z fotografií pod označení Art, což znamená, že některé z fotografií budou speciálně graficky upraveny, díky čemuž získáte opravdový a jedinečný originál, který je značně vzdálen původnímu fotopodkladu. Na zpracování takových fotografií je obvykle třeba mnohem více času a proto toto zpracování nabízím pouze u těchto fotobalíčků. Pokud jste u nás realizovala i těhotenské focení, tak pod označením Art obvykle kombinujeme fotografie z obou focení.

Fotoklip, videoklip

Fotoklip z Vašich vybraných fotografií + porodní údaje dítěte + případně vhodné fotografie z těhotenského focení + podbarveno vhodnou hudbou.
Fotoklip je možné kombinovat pouze s fotobalíčkem Gold a Gold plus, protože je pro zpracování potřeba min. 35ks, ale raději 50 a více fotografií.
obvykle cca 1-2 min/3 000.-

 

K newborn balíčkům je možné doobjednat videoklip.
Video klip je opravdu jedinečnou památkou o délce 3,5,10 min. ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum, čas narození, míra, váha, atd./, dále několik fotografií z newborn focení, pokud jste u nás obsolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení a především krátké video sekvence z průběhu newborn focení. Vše je podbarveno vhodnou hudbou. Jedná se o podobně zpracovaný video klip, jako v posledních letech tolik oblíbený svatební klip, takže je opravdu jedinečnou památkou.
2-3 min/4 000.-,
4-5 min/5 000.-
8-10 minut/8 000.-

Z newborn focení zpracováváme pro naše zákazníky rovněž fotoknihy, fotoobrazy a plátna.

Ke všem newborn fotobalíčkům je možné doobjednat za cenu 499.- /ks výřezovou koláž nebo podklad pro fotoobraz.

Newborn focení mimo náš newborn ateliér,

přímo u zákazníka se domlouvá vždy individuálně. Na tento druh focení se nevztahuje konkrétní fotobalíček. Olomouc a okolí do 15km je obvykle běžná cena fotobalíčku navýšena o
1 000Kč.
U vzdálenějších destinací je  nejčastějším variantou ta jednodenní v ceně 15 000.-
U této varianty s Vámi strávíme celý den. max. 10 hodin a budeme fotit, jak miminko v jeho přirozeném prostředí- lifestyle focení, tak i aranžované fotografie. Z tohoto focení Vám dodáme kompletní výstup fotografií obvykle min. 100ks a z toho bude 40ks fotografií s miminkem kompletně retušováno a tyto Vám rovněž dodáme v tištěné podobě 13*18. Dále obdržíte koláže z focení a 8 ks černobílých fotografií.
Dále je možné k této variantě doobjednat fotoklip nebo videoklip.
Je možné objednat po celé ČR i v zahraničí. V ČR je doprava v ceně fotobalíčku. V zahraničí se doprava kalkuluje samostatně.
Dva fotografové, neomezený čas v rámci jednoho dne. 

Nabízíme i vícedenní varianty pro vzdálenější destinace.

Pokud si objednáváte Newborn focení je vhodné zvážit i Těhotenské a naopak, protože tak významná změna v lidském životě v tak krátké chvíli, jako je těhotenství a následný přírůstek do rodiny je jedinečná. Následně je možné zpracovat např. formou koláží atd. kombinaci fotografií z těchto dvou focení a tyto jsou opravdu jedinečné.

Rodinné focení, páry, portréty jednotlivci, glamour, boudoir /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min.

Balíček STANDARD /max.5 osob/ cca 60 min./bez tisku fotografií/…………………………..2 200.-

8 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2 ks z vybraných převedeno do čb, 1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo na CD.

Balíček EXCLUSIVE cca 90min./s tiskem fotografií/………………………3 000.-

15 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. 15 ks fotografií 13*18 tisk.

Balíček Gold cca 120min. ……………………………………………..4 999,-
/s tiskem fotografií, větším množstvím čb fotografií a koláží, podkladem pro fotoobraz/

25 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD, 25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.
Balíček Gold nabízí jedno zásadní rozšíření.
V rámci těchto fotobalíčků Vám zpracujeme některé z fotografií pod označení Art, což znamená, že některé z fotografií budou speciálně umělecky upraveny a v rámci těchto kolekcí nechám vyniknout své umělecké představy a ztvárnění, na které je obvykle třeba mnohem více času a proto toto zpracování nabízím pouze u těchto fotobalíčků. Budeme například kombinovat v rámci jedné z fotografií něco z Vašich předchozích focení, čímž vznikají jedinečné montáže, ale především u těchto fotobalíčků se nad rámec nafocení fotografií pracuje více s náročnější grafikou a je zde možno využít i můj osobní umělecký potenciál. V případě focení v exteriéru Vám pouze u balíčků Gold a Gold plus obvykle nabízíme nejvhodnější denní dobu focení, což je před západem slunce, kdy světlo má jedinečnou teplou barvu. Navíc pro balíček Gold využíváme v exteriéru zábleskové světlo, které nám nabízí velmi široké a jedinečné možnosti nasvícení.

Balíček Gold plus……………………………………………………. 9 999,-
/s tiskem fotografií+fotografie s rodiči, sourozenci, prarodiči, širší rodinou a přáteli + fotoklip zdarma + Vaše lokalita do 50km od ateliéru cestovné zdarma/


Následně Vám z vybraných fotografií vytvoříme fotoklip s popisem lokality, případně další texty, podbarvený vhodnou hudbou, který bude ve Full HD rozlišení a poměru 16:9, který je jedinečnou památkou a který je možné následně prezentovat na Tv, počítači, ale i všech mobilních zařízeních.
Délka focení 2 hodiny. 50 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD, /flash disku za cenu 399.-/, 50 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.
Balíčky Gold a Gold plus nabízí jedno zásadní rozšíření.
V rámci těchto fotobalíčků Vám zpracujeme některé z fotografií pod označení Art, což znamená, že některé z fotografií budou speciálně upraveny. Budeme například kombinovat v rámci jedné z fotografií něco z Vašich předchozích focení, čímž vznikají jedinečné montáže, ale především u těchto fotobalíčků se nad rámec nafocení fotografií pracuje více s náročnější grafikou a grafickými efekty. V případě focení v exteriéru Vám pouze u balíčků Gold a Gold plus obvykle nabízíme nejvhodnější denní dobu focení, což je před západem slunce, kdy světlo má jedinečnou teplou barvu. Navíc pro balíček Gold využíváme v exteriéru zábleskové světlo, které nám nabízí velmi široké a jedinečné možnosti nasvícení. 

V případě, že si objednáváte rodinné focení k oslavě prvních narozenin, můžeme Vám rovněž nabídnout patlací dort za cenu 499.-.
Dort je připraven z produktů a ingrediencí vhodných pro malé děti.

Těhotenské focení /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min. focení jedné osoby. V případě focení více osob se jedná o rodinné focení. K tomuto focení je možné doobjednat služby vizážistky.

Vizáž před focenímCesta k finální fotografii
před vizáží- po vizáži- vhodná lokalita v exteriéru, náš fotoateliér = výsledná fotografie

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Jedná se o jedinečný okamžik v životě, pro jehož uchování je kvalitní, profesionální fotografie nejvhodnější formou.

Balíček STANDARD cca 60 min./bez tisku fotografií/……………………………2 000.-
8ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2ks z vybraných převedeno do čb,1ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo dodáno na CD.

U fotobalíčků exclusive a gold Vám můžeme rovněž nabídnout fotografie ve stylu Glamour, Boudoir na které potřebujeme větší časový prostor.

Balíček EXCLUSIVE cca 90min./s tiskem fotografií/….………………………….2 600.-
15ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4ks z vybraných převedeno do čb,2ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD,15ks fotografií 13*18 tisk.

Balíček Gold cca 120 min. …………………………………………4 500,-          /s tiskem fotografií, větším množstvím čb fotografií a koláží, podkladem pro fotoobraz/

25 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD, 25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.
Balíček Gold nabízí jedno zásadní rozšíření.
V rámci těchto fotobalíčků Vám zpracujeme některé z fotografií pod označení Art, což znamená, že některé z fotografií budou speciálně umělecky upraveny a na které je obvykle třeba mnohem více času a proto toto zpracování nabízím pouze u těchto fotobalíčků. Budeme například kombinovat v rámci jedné z fotografií něco z těhotenského a newborn focení, čímž vznikají jedinečné montáže, ale především u těchto fotobalíčků se nad rámec nafocení fotografií pracuje více s náročnější grafikou. V případě focení v exteriéru Vám pouze u balíčků Gold a Gold plus obvykle nabízíme nejvhodnější denní dobu focení, což je před západem slunce, kdy světlo má jedinečnou teplou barvu. Navíc pro balíček Gold využíváme v exteriéru zábleskové světlo, které nám nabízí velmi široké a jedinečné možnosti nasvícení.

Ke všem těhotenským fotobalíčkům je možné doobjednat velmi oblíbenou „mléčnou vanu“ s květinovou výzdobou za cenu
499.-


Ke všem našim ateliérovým fotobalíčkům nabízíme v místě ateliéru možnost
vizážistky -viz. Studio Vizáže

Záblesková světla značně ubírají na intenzitě barev a zvýrazňují nedostatky na pleti, proto je kvalitně upravená pleť velmi důležitá pro krásnou portrétní fotografii.  Nejprve připravím pleť  a následně se budu věnovat foto make-upu. Zakryji nedostatky a zvýrazním oči a rty, protože foto make-up by měl být oproti běžnému líčení výraznější.

Dále pro naše zákazníky fotíme významné rodinné události a to i u vás doma, vítání občánků, křtiny atd.

Tematická focení v ateliéru / Vánoční, Velikonoční atd./
 Svatební balíčky a další informace ke svatebnímu fotografování a videu jsou součástí svatebního ceníku.

Produktová, reklamní, interiérová fotografie, firemní portréty, reportáže společenských akcí, mobilní fotokoutek.
Pro tyto druhy focení je cena kalkulována vždy individuálně, dle náročnosti, délky a množství fotografií.

Fotografie nad rámec zvoleného balíčku je možné doobjednat.

Grafické služby nad rámec konkrétního fotobalíčku….350.-/hod.

Pokud budete chtít provést libovolné grafické úpravy nad rámec fotobalíčku, protože možnosti jsou díky moderní technice téměř neomezené, tak nás kontaktujte s konkrétním požadavkem.

Další libovolné grafické úpravy, tvorba log, webových stránek, grafických prvků, přefocení a následná úprava/renovace/ starých fotografií, včetně poškozených ………………………………………………………………………………..450.-/hod.

Pokud budete chtít darovat některý z fotografických balíčků, nabízíme dárkové kupony v hodnotách všech fotobalíčků. Máte li zájem o svatební kupon, nebo kupon na jinou částku, rádi vám takový dárkový poukaz připravíme.

Objednání fotoslužeb se řídí obchodními podmínkami společnosti
Tulec J &T Trend photography