Rodinné focení

Rodinná fotografka + rodinný fotograf Vaši rodinní fotografové Olomouc

Rodinné focení nabízíme v mnoha krásných lokalitách v blízkém, ale i vzdáleném okolí Olomouce, kde fotíme pravidelně. Jedná se o zámecké zahrady, parky, arboreta, ale i historická centra měst. Někdy si nás zákazníci pozvou i do své oblíbené lokality, okolí svého domu a nebo lifestyle focení přímo doma.

Je krásné fotit úsměv dětí a jejich první emoce.

Rodinné focení v exteriéru bývá opravdu krásnou památkou pro všechny blízké a má obvykle své jedinečné místo v rodinných albech.

a když se děti nedívají, tak se dějí opravdu „velké“ věci…

V mnoha případech se jedná o focení dětí, focení rodin, focení dětí s rodiči, focení vnoučat a prarodičů, ale i focení přátel. Může se jednat i focení s Vaším mazlíčkem, ať už živým mazlíčkem a nebo autem, motorkou atd. Je pro nás velmi příjemné, když se některými zákazníky se vztah vyvine a představují nás svým známým a přátelům naše rodinná fotografka, náš rodinný fotograf, naši rodinní fotografové. V těchto případech jsme mnohdy pro tuto rodinu fotili mnoho fotozakázek, jako newborn focení, těhotenské focení, rodinné focení, svatební focení a díky tomu s těmito rodinami prožíváme i jejich životy, což je pro nás velmi příjemné. Důležité je to i z toho důvodu, že obvykle když se zákazník a fotograf potkají poprvé, tak je především u zákazníka cítit na počátku nervozita, která je následně viditelná i na zpracovaných fotografiích. Přestože se snažíme s novými zákazníky před focení vhodně pracovat a dostatečně komunikovat, aby nervozita nabyla znát, tak z mnoha zkušeností víme, že při každém následujícím focení si to i zákazníci užívají více a více. Když už se ženám podaří přesvědčit muže na takové focení, tak především u mužů bývá poprvé znát, že je to příliš nebaví a dělají to pouze s ohledem na rodinu. Při dalších foceních je to však již diametrálně odlišné, protože i my si chceme každé focení i užít a tak již máme mnoho společných témat, která můžeme v průběhu focení probrat. Rodinná focení jsou mnohdy tím, co do Vašich alb a na stěny Vašeho obydlí přináší vzpomínky, které se postupujícím časem stávají něčím jedinečným a neopakovatelným. Kvalitní portrétní fotografie vždy byla, je a v budoucnu bude pro rodinná alba něčím unikátním.

Párová focení mají své kouzlo a obvykle si je zákazníci velmi užívají

Na focení si můžete vzít i své živé mazlíčky,

ale i ty neživé.

Na rodinné focení po předchozí domluvě s námi můžete vzít i svou širší rodinu a toto focení využít k jedinečným rodinným fotografiím.

Opravdovým klenotem jsou i fotografie prarodičů a vnoučátek a proto doporučujeme na focení opět po předchozí domluvě s námi, přijít i s prarodiči.

Pokud chcete na Vaše rodinné focení, oslavu či společenskou akci zapůjčit naši fotobudku, tak nás kontaktujte s dostatečným předstihem. Součástí je vždy obsluha a samozřejmostí je okamžitý tisk fotografií.


Pokud máte zájem o rodinné focení, tak navštivte záložku kontakty a napište nám Vaši představu, požadovaný termín focení a zdali máte zájem o focení v exteriéru, ateliéru.


Naši další činnost můžete sledovat na webech

www.svatbafoto.cz – Svatební focení

www.newbornfotoatelier.cz – Těhotenské a newborn focení miminek a novorozenců

www.tulectrend.cz – Dětská a kojenecká móda