Newborn fotoateliér

Fotograf – fotoateliér Olomouc. Jsme fotografka a fotograf. Specializujeme se na newborn focení novorozenců, miminek a těhotenské focení. Newborn focení novorozenců nabízíme především pro města Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Uničov, Litovel, ale máme i mnoho zákazníků, kteří si pro naše fotografie jezdí i z mnohem vzdálenějších destinací, včetně každoročně několika zahraničních zákazníků.

Newborn focení novorozenců je naše stěžejní a oblíbená „disciplína“, kterou již po mnoho roků vyhledávají zákazníci napříč ČR. Pokud se Vám náš styl fotografií líbí, nedělejte kompromisy a vyberte si pro své jedinečné newborn focení Vašeho miminka opravdové specialisty na tento druh focení. Díky focení miminek se na nás zákazníci, kteří doposud nevyužili naši práci, obracejí nejčastěji. Sami jsme vychovali dvě děti a naším fotoateliérem projde každoročně několik stovek dětí a proto víme, co je pro Vás a především Vašeho drobečka v danou chvíli nejvhodnější. Focení probíhá v našem rodinném newborn ateliéru. Náš ateliér je svým vybavením přizpůsoben právě tomuto druhu focení. Fotoateliér je udržován tak, aby byl vždy maximálně sterilní. Pro nejlepší možný výsledek a pohodlí Vás a Vašeho drobečka jsme u tohoto focení přítomni obvykle oba. Toto je pro daný druh focení zásadní a odlišuje nás od mnoha jiných fotografů. Při výběru newborn fotografa je vždy zásadní, aby specializací bylo newborn focení, které má svá specifika. Díky přítomnosti nás obou je zajištěna maximální péče o Vašeho drobečka a především je mnoho pozic, které se jen velmi obtížně realizují v přítomnosti jednoho fotografa a v neposlední řadě je důležité i to, že žádný důležitý moment nezůstane opomenut. Na počátku focení Vám sdělíme naši představu a představíme připravené pozice a rekvizity, které máme nachystané právě pro Vaše focení. Následně nám svého drobečka předáte a budete z bezprostřední vzdálenosti sledovat průběh focení. Mamince nabídneme drobné občerstvení, aby si mohla focení užít a bylo pro ni něčím co nazvala jedna naše zákaznice, wellness zážitkem. Přečtěte si názory a recenze našich zákazníků, kteří využili našich služeb.
https://www.facebook.com/pg/tulectrendfoto.cz/reviews/?ref=page_internal
Mimo fotografií nabízíme v poslední době velmi oblíbený videoklip z newborn focení, případně fotoklip. Viz. ceník
Rezervace na focení přijímáme v ideálním případě 2-5 měsíců před plánovaným termínem porodu. Pokud se Vám naše fotografie líbí, tak včasnou rezervaci termínu prosím neodkládejte, abychom Vám mohli vhodný termín nabídnout. Dlouhodobé rezervace/dva a více měsíců před plánovaným termínem porodu/ jsou naší prioritou a protože termín porodu se velmi často mění oproti původnímu, tak pouze u všech dlouhodobých rezervací garantujeme, že v případě změny termínu porodu obdrží naši zákazníci termín jiný, mezi 5.-15. dnem věku dítěte. Jedná se o nejvhodnější období pro tento druh focení. Newborn fotíme ve většině případů v našem newborn ateliéru, ale pokud to z nějakého důvodu není možné, tak se dá toto focení realizovat i přímo u zákazníka.

Fotoateliér
Fotograf miminek
Focení miminka
Newborn fotograf
newborn
fotoateliér miminek
focení novorozence
Newborn focení dvojčátek
Newborn focení miminek a novorozenců
Focení dvojčátek
Focení miminek Olomouc
Focení miminek Přerov
Focení miminek Prostějov
Newborn focení Olomouc
Newborn focení Prostějov
Newborn focení Prostějov
Focení batolat Olomouc
Focení batolat Prostějov
Focení batolat Přerov
Newborn fotoateliér
Newborn fotoateliér Olomouc
Newborn fotoateliér Prostějov
Newborn fotoateliér Přerov
Newborn fotograf
Newborn fotograf Olomouc
Newborn fotograf Přerov
Newborn fotograf Prostějov
Těhotenské focení Olomouc
Focení novorozence Olomouc
Focení novorozence Prostějov
Focení novorozence Přerov
Newborn focení
Focení batolat Olomouc
Newborn focení
Focení miminka
Focení miminka Olomouc
Focení miminka Prostějov
Focení miminka Přerov
Focení miminka Prostějov
Focení novorozenců
Focení novorozenců Olomouc
Focení novorozenců Prostějov
Focení novorozenců Přerov
Newborn fotograf
Newborn fotograf Olomouc
Newborn fotograf Prostějov
Newborn fotograf Olomouc
Newborn fotoateliér Olomouc
Newborn fotoateliér Prostějov
Newborn fotoateliér Přerov
Newborn fotoateliér Prostějov

Další informace o naší newborn a těhotenské práci najdete na stránkách našeho newborn fotoateliéru.
Newborn a těhotenské focení Olomouc
http://www.newbornfotoatelier.cz

Pro rezervace termínu a další informace nás kontaktujte zde