Vaši rodinní fotografové J&T

Fotografka + fotograf = Vaši rodinní a svatební fotografové


Jsme newborn portrétní fotografové a věnujeme se především tomuto jedinečnému focení, které realizujeme ve vlastním rodinném fotoateliéru, který je svým vybavením plně přizpůsoben právě tomuto druhu focení.V tomto ateliéru fotíme rovněž těhotenské, rodinné, ale i všechna naše tematická focení.Mimo ateliér samozřejmě využíváme i exteriér a to především okolní zámecké zahrady,parky a další lokality. U většiny focení jsme obvykle přítomni oba, kdy jeden se stará o perfektní přípravu aranžmá, dekorací a především všech drobností u osob které se fotí a druhý fotografuje, anebo fotíme oba a každý z jiné perspektivy. Toto je obvykle velkou výhodou a je to tím, co u nás mimo kvalitních a krásných fotografií naši zákazníci nejvíce oceňují. Snažíme se pro vás vytvářet kvalitu a ne kvantitu a proto se dostatečně věnujeme každé jednotlivé fotografii. Kvalitně upravená a retušovaná portrétní fotografie je diametrálně odlišná od jejího základního podkladu. Není účelem vytvořit stovky fotografií, to dnes dokáže každý, ale z každého focení pár desítek takových, které se stanou pro Vás a Vaše blízké něčím jedinečným.

Nejsme pouze fotografové, ale k naší práci i zálibě patří práce s grafikou v mnoha pokročilých podobách, proto našim zákazníkům nabízíme v tomto ohledu vždy něco navíc. Toto je jedna z věcí, které nás značně odlišují od mnoha ostatních fotografů. 

Pokud nás neznáte, tak na konci strany připojujeme alespoň pár názorů od našich spokojených zákazníků.

Věnujeme se především fotografii, ale i videu.
Ke každému z našich fotobalíčků rovněž nabízíme zpracování v poslední době velmi oblíbeného video klipu. 
Dále se věnujeme produktové, reklamní, interiérové fotografii.
Nabízíme také firemní portréty a reportáže společenských akcí.
Nabízíme také náš mobilní ateliér pro Vaše oslavy a akce.

Pravidelně připravujeme v našem ateliéru i tematické focení./Vánoční, Velikonoční,Prarodiče s vnoučátky atd./
Máme to štěstí, že tato činnost pro nás není pouze prací ,ale je také naším koníčkem. Proto se snažíme užít si každé fotografování společně s našimi zákazníky.S našimi zákazníky zůstáváme obvykle v kontaktu i nadále a jsme proto velmi rádi za jejich zpětnou vazbu. Vždy uvítáme, když se s námi zákazníci podělí o jejich dojmy, pocity z fotografování a především z výsledných fotografií.

Exteriérové fotografování nabízíme po celé ČR, SR a např. svatební a newborn balíčky i v zahraničí.

Ze všech u nás vyfocených fotografií Vám můžeme vytisknout kalendáře, přání, pohlednice, fotografie mnoha rozměrů, fotoknihy a spoustu dalších fotodárků. Dále je možné udělat mnoho druhů fotoobrazů, včetně velkoformátových.

https://www.facebook.com/pg/tulectrendfoto.cz/