Ceník

Ceník fotografických služeb Tulec J&T Trend  photography

Kvalitní rodinné fotografie jsou tou nejkrásnější trvalou vzpomínkou, jejichž hodnota se s postupujícím časem stává nevyčíslitelnou. 

Novorozenecké focení / Newborn ateliér/

Délka focení 2-4 hodiny.
Focení je vhodné objednat s dostatečným předstihem již během těhotenství, abychom Vám mohli nabídnout požadovaný termín. Všem dlouhodobě objednaným zákazníkům v takovém případě garantujeme, že pokud se původní termín porodu změní, tak Vám nabídneme termín jiný , aby byl mezi 5-15 dnem věku dítěte. Nejvhodnější doba focení je do 14. dní od porodu, protože v tomto období děti ještě velmi často spí a dají se snadno polohovat.
Ke všem newborn fotobalíčkům je možné doobjednat videoklip.

Balíček STANDARD/pouze miminko,bez tisku fotografií/…….2 800.-

10 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení,2 ks z vybraných fotografií budou převedeny do čb,1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo dodáno na CD. Délka focení cca 2 hodiny.

Balíček EXCLUSIVE/s tiskem fotografií/…………………………….…3 500.-


15 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení
z toho foto miminko + foto miminko s rodiči + 4 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD.15 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Délka focení cca 3 hodiny.

Balíček Gold……………………………………………………. 4 999,-
/s tiskem fotografií+fotografie s rodiči, sourozenci/

25 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení + 8ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované + 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD ,25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení 3-4 hodiny.
Za cenu /900.- lesk nebo 800.- mat/   Vám k tomuto balíčku můžeme zpracovat fotoknihu 19*15 cm,28 stran,tvrdá vazba ze všech vybraných a upravených fotografií z newborn focení.

Balíček Diamant………………………….7 999.-
/s tiskem fotografií+videoklip/

25 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení, 8ks  z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované, 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD ,25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení cca 4 hodiny.
+

Video klip o délce cca 3 min. ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum a čas narození, míra, váha atd./, dále některé fotografie z newborn focení, pokud jste u nás absolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení, krátké video sekvence z průběhu newborn focení a další důležité momenty.  Vše podbarveno vhodnou hudbou.

Balíček Diamant plus ………………………….9 999.-
/s tiskem fotografií+videoklip/

30 ks fotografií retušovaných z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení, 8ks  z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované, 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD ,25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování .

Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení cca 4-5 hodin.
+

Video klip o délce cca 10 min. ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum a čas narození, míra, váha atd./, dále některé fotografie z newborn focení, pokud jste u nás absolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení, krátké video sekvence z průběhu newborn focení a další důležité momenty.  Vše podbarveno vhodnou hudbou.

Newborn klip je možné doobjednat ke všem našim newborn fotobalíčkům mimo fotobalíčku Standart. 

Z newborn focení zpracováváme pro naše zákazníky rovněž fotoknihy, fotoobrazy a plátna.

Newborn focení mimo náš newborn ateliér,

přímo u zákazníka se domlouvá vždy individuálně. Na tento druh focení se nevztahuje konkrétní fotobalíček. Olomouc a okolí je obvykle běžná cena fotobalíčku navýšena o 500Kč. U vzdálenějších destinací je  nejčastějším variantou ta jednodenní . Např. Praha, Bratislava, Brno, Ostrava atd. Je možné objednat po celé ČR i v zahraničí. Dva fotografové, neomezený čas v rámci jednoho dne.

Nabízíme i vícedenní varianty pro vzdálenější destinace.

Pokud si objednáváte Newborn focení je vhodné zvážit i Těhotenské a naopak, protože tak významná změna v lidském životě v tak krátké chvíli, jako je těhotenství a následný přírůstek do rodiny je jedinečná. Následně je možné zpracovat např. formou koláží atd. kombinaci fotografií z těchto dvou focení a tyto jsou opravdu jedinečné.
K newborn balíčkům je možné doobjednat videoklip v délce 3, 5, 10 minut.

Rodinné focení, páry, portréty jednotlivci /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min.

Balíček STANDARD /max.5 osob/ cca 60 min./bez tisku fotografií/…………………………..1 600.-

8 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2 ks z vybraných převedeno do čb, 1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo na CD.

Balíček EXCLUSIVE cca 90min./s tiskem fotografií/………………………2 600.-

15 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. 15 ks fotografií 13*18 tisk.

Balíček Gold cca 120min. ……………………………………………..4 999,-
/s tiskem fotografií, větším množstvím čb fotografií a koláží, podkladem pro fotoobraz/

30 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD,30 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.

V případě, že si objednáváte rodinné focení k oslavě prvních narozenin, můžeme Vám rovněž nabídnout patlací dort za cenu 399.-.
Dort je připraven z produktů a ingrediencí vhodných pro malé děti.

Těhotenské focení /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min. focení jedné osoby. V případě focení více osob se jedná o rodinné focení. K tomuto focení je možné doobjednat služby vizážistky.

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Jedná se o jedinečný okamžik v životě, pro jehož uchování je kvalitní, profesionální fotografie nejvhodnější formou.

Balíček STANDARD cca 60 min./bez tisku fotografií/……………………………1 400.-
8ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2ks z vybraných převedeno do čb,1ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo dodáno na CD.

Balíček EXCLUSIVE cca 90min./s tiskem fotografií/….………………………….2 400.-
15ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4ks z vybraných převedeno do čb,2ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD,15ks fotografií 13*18 tisk.

Balíček Gold cca 120 min. …………………………………………4 500,-          /s tiskem fotografií, větším množstvím čb fotografií a koláží, podkladem pro fotoobraz/

30 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných převedeno do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD,30 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.

Ke všem našim ateliérovým fotobalíčkům nabízíme možnost vizážistky….. 499.-

Za cenu /900.- lesk nebo 800.-  mat/ Vám můžeme zpracovat fotoknihu 19*15 cm,28 stran,tvrdá vazba ze všech vybraných a upravených fotografií z newborn focení.
Formát A4 v provedení mat/lesk 1300.-/1400.-
Fotoknihy zpracováváme výhradně z našich fotografií.

Záblesková světla značně ubírají na intenzitě barev a zvýrazňují nedostatky na pleti, proto je kvalitně upravená pleť velmi důležitá pro krásnou portrétní fotografii.  Nejprve připravím pleť  a následně se budu věnovat foto make-upu. Zakryji nedostatky a zvýrazním oči a rty, protože foto make-up by měl být oproti běžnému líčení výraznější.

Dále pro naše zákazníky fotíme významné rodinné události a to i u vás doma, vítání občánků, křtiny atd.

Tematická focení v ateliéru / Vánoční, Velikonoční atd./
 Svatební balíčky a další informace ke svatebnímu fotografování a videu jsou zasílány samostatně.

Ke svatebním balíčkům je možné využít náš mobilní fotokoutek.

Produktová, reklamní, interiérová fotografie, firemní portréty, reportáže společenských akcí, mobilní fotokoutek.
Pro tyto druhy focení je cena kalkulována vždy individuálně, dle náročnosti, délky a množství fotografií.

Fotografie nad rámec zvoleného balíčku je možné doobjednat.

Součástí focení v ateliéru je obvykle drobné občerstvení, abyste se cítili co možná nejlépe před samotným focením.

Grafické služby nad rámec konkrétního fotobalíčku….350.-/hod.

Pokud budete chtít provést libovolné grafické úpravy nad rámec fotobalíčku, protože možnosti jsou díky moderní technice téměř neomezené, tak nás kontaktujte s konkrétním požadavkem.

Další libovolné grafické úpravy, tvorba log, grafických prvků, přefocení a následná úprava/renovace/ starých fotografií, včetně poškozených …………………………………………………………………………………550.-/hod.

Pokud budete chtít darovat některý z fotografických balíčků, nabízíme dárkové kupony v hodnotách všech fotobalíčků. Máte li zájem o svatební kupon, nebo kupon na jinou částku, rádi vám takový dárkový poukaz připravíme.

Objednání fotoslužeb se řídí obchodními podmínkami společnosti
Tulec J &T Trend photography