Ceník

Ceník fotografických služeb Tulec J&T Trend  photography

Kvalitní rodinné fotografie jsou tou nejkrásnější trvalou vzpomínkou, jejichž hodnota se s postupujícím časem stává nevyčíslitelnou.

Novorozenecké focení / Newborn / ateliér nebo exteriér/

Délka focení 2-4 hodiny.
Focení je vhodné objednat již během těhotenství s orientačním termínem porodu. Nejvhodnější doba je do 14. dní od porodu, protože v tomto období děti ještě velmi často spí a dají se snadno polohovat.

Balíček STANDARD/pouze miminko,bez tisku fotografií/…….2 200.-

10 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení,2 ks převedeny do čb,1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo dodáno na CD,jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend. Délka focení cca 2 hodiny.

Balíček EXCLUSIVE/s tiskem fotografií/…………………………….…2 800.-
15 ks profesionálně upravených a vyretušovaných fotografií ve velkém rozlišení z toho 13* foto miminko+2*foto miminko s rodiči,4 ks převedeny do čb nebo barevně tónované,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. Jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend,15 ks fotografií 13*19 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Délka focení cca 3 hodiny.

Balíček Gold……………………………………………………. 4 999,-
/s tiskem fotografií+fotografie s rodiči, sourozenci/

30 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení, 8ks převedeny do čb nebo barevně tónované, 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. Dárkový kupón na 100 kč +jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend,30 ks fotografií 13*19 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení 3-4 hodiny.

Balíček Diamant………………………….7 999.-
/s tiskem fotografií+video/

30 ks fotografií z toho libovolný počet Newborn a libovolný počet miminko s rodiči, sourozenci. Profesionálně upravené a vyretušované fotografie ve velkém rozlišení, 8ks převedeny do čb nebo barevně tónované, 4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. Dárkový kupón na 100 kč +jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend,30 ks fotografií 13*19 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem,mírou, váhou atd. v den narození i v den fotografování.
Focení v ateliéru se spoustou rekvizit a vybavení vhodných pro tento druh focení. Tento balíček nabízí obvykle vše, co jsme schopni nabídnout. Spící i koukací fotografie na minimálně pěti různých pozadích, množství dekorací, oblečků, košíčků atd. Délka focení cca 4 hodiny.
+

Video ve kterém se objeví všechny porodní údaje dítěte/datum a čas narození, míra, váha atd./, dále fotografie rodičů, pokud jste u nás absolvovali těhotenské focení, tak rovněž vybrané fotografie z tohoto focení, krátké video sekvence z průběhu newborn focení a další důležité momenty. 

Z newborn focení zpracováváme pro naše zákazníky rovněž fotoknihy, fotoobrazy a plátna.

Newborn focení přímo u zákazníka se domlouvá vždy individuálně. Na tento druh focení se nevztahuje konkrétní fotobalíček.

Pokud si objednáváte Newborn focení je vhodné zvážit i Těhotenské a naopak, protože tak významná změna v lidském životě v tak krátké chvíli, jako je těhotenství a následný přírůstek do rodiny je jedinečná. Následně je možné zpracovat např. formou koláží atd. kombinaci fotografií z těchto dvou focení a tyto jsou opravdu jedinečné.

Rodinné focení, páry, portréty jednotlivci /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min.

Balíček STANDARD/bez tisku fotografií/…………………………..1 600.-
10 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2 ks převedeny do čb, 1 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo na CD,jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend.

Balíček EXCLUSIVE/s tiskem fotografií/………………………2 600.-
20 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4 ks převedeny do čb,2 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. Jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend,20 ks fotografií 13*19 tisk.

Těhotenské focení /ateliér nebo exteriér/

Délka focení 60-120min. focení jedné osoby. V případě focení více osob se jedná o rodinné focení.

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Jedná se o jedinečný okamžik v životě, pro jehož uchování je kvalitní, profesionální fotografie nejvhodnější formou.

Balíček STANDARD/bez tisku fotografií/……………………………1 400.-
10ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2ks převedeny do čb,1ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky nebo dodáno na CD,jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend.

Balíček EXCLUSIVE/s tiskem fotografií/….………………………….2 400.-
20ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4ks převedeny do čb,2ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení,vše zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD. Jednorázová sleva 20% do firemních prodejen Tulec Trend,20ks fotografií 13*19 tisk.

Významné rodinné události u vás doma, vítání občánků, křtiny atd.……………………………………………………………………………………………………….4  000.-

20ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení, zasláno elektronicky, nebo dodáno na CD.
Délka focení 60-120min.

Doprava je kalkulována vždy samostatně 6kč/km.

Tematická focení v ateliéru 600 kč – 990kč

 

 

Svatební balíčky a další informace ke svatebnímu fotografování a videu jsou zasílány samostatně.

Ke svatebním balíčkům je možné využít náš mobilní fotokoutek.

Produktová, reklamní, interiérová fotografie, firemní portréty, reportáže společenských akcí, mobilní fotokoutek.
Pro tyto druhy focení je cena kalkulována vždy individuálně, dle náročnosti, délky a množství fotografií.

Fotografie nad rámec zvoleného balíčku je možné doobjednat.

Součástí focení v ateliéru je vždy drobné občerstvení, abyste se cítili co možná nejlépe před samotným focením.

Dále každý náš zákazník obdrží po uhrazení fotobalíčku jednorázovou slevu 20% do firemních prodejen Tulec Trend.

Grafické služby nad rámec konkrétního fotobalíčku….350.-/hod.

Pokud budete chtít provést libovolné grafické úpravy nad rámec fotobalíčku, protože možnosti jsou díky moderní technice téměř neomezené, tak nás kontaktujte s konkrétním požadavkem.

Další libovolné grafické úpravy, tvorba log, grafických prvků, přefocení a následná úprava/renovace/ starých fotografií, včetně poškozených …………………………………………………………………………………550.-/hod.

Pokud budete chtít darovat některý z fotografických balíčků, nabízíme dárkové kupony v hodnotách všech fotobalíčků. Máte li zájem o svatební kupon, nebo kupon na jinou částku, rádi vám takový dárkový poukaz připravíme.

Objednání fotoslužeb se řídí obchodními podmínkami společnosti
Tulec J &T Trend photography